Jump to content

Moruch

=o=
 • Mesaj sayısı

  8
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Moruch hakkında

 1. Moruch

  Lag problemi

  Aynısı bana da oluyor, kablonet var bende. Saerosun dediği gibi serverlardan kaynaklanıyor sanırım, Funcom fixler diye ümit ediyoruz.
 2. Moruch

  Activation key çalışmayan var mı?

  Ben de dün 1 tane atmıştım. Bugün kalkıp cevap gelmediğini görünce ara sıra attım canım sıkıldıkça :P
 3. Moruch

  Activation key çalışmayan var mı?

  Yeni keyim gelmiş, denedim ve çalıştı sonunda. Ben de key için verdikleri adrese 5-6 mail atmıştım, son attığıma reply şeklinde gelmiş. Fotoğraf falan yollamadım, sadece yanlış key girince dediklerini yaptım ama son mesajıma en alta not olarak biraz ana avrat döşenmiştim ve "ben SOEyi kötü zannederdim" diye bitirmiştim :D İlgisi olmadığına eminim ama o kadar emailden sonra cevabın o emaile gelmiş olması komik :D
 4. Moruch

  Activation key çalışmayan var mı?

  Resmi açıklama için teşekkürler. Artık keyi girince "no offer found for given key" demiyor, "broken cdkey" diyor, eskisini yollayın yenisini vericez demiş özetle. Denedik bakalım nolcak. Aral şifrenin fotoğrafını çekip yollayın falan demiş, biraz salakça geldi bana. Hem makinam yok, cep telefonumdaki de bozuk. Onunla uğraşamam şimdi. Yabancı forumlarda eskisini yollayıp yeni cd keyi gelenler var, foto moto yollamamışlar. Eğer Funcom sadece Türkiyeden gelen key isteklerine fotoğraf şartı koymuşsa cidden saçmalamış olur.
 5. Moruch

  Activation key çalışmayan var mı?

  Funcom oyunu aldığınız yerle bağlantıya geçin sorunu onlar çözecek demiş. Aral'ın forumunda da yarın sabah ayrıntılı çözümü vericez diyor. Sanırım çalışmayan keyleri isteyip yenilerini verecekler. Oyunu yarın alcak olanlar CE den uzak dursun bence. (Zati ben niye mal gibi CE aldım henüz kendim de anlamış değilim :D Harita da minnacık bişeymiş) Cuce, password sorunu olanlara verilen bir tavsiyede passwordu değiştirin ve yenisinde rakam kullanmayın diyordu. Kendi sorunuma cevap ararken gözüme çarpmıştı. Malum official forumlara giremediğimden yukardakilerin hepsi sağdan soldan duyulmuş urban legend tadında şeyler ona göre :P
 6. Moruch

  Activation key çalışmayan var mı?

  Bütün CE ler sorunlu diye bişey yok, çoğu girmiş oyuna ama bazıları böyle sorunlu. Henüz bi gelişme yok, customer serviceden de cevap yok, zaten oyunun ilk gününde anında cevap gelseydi şaşardım :P Official forumlara girebilen arkadaşlar, bi açıklama olursa lütfen buraya da yazar mısınız? Ben başka forumlara baktım, çeşitli ülkelerden CE alıp giremeyenler var, çözüm bulamamışlar. Hepsi EU bu arada, USde sorun yok galiba.
 7. Moruch

  Activation key çalışmayan var mı?

  Benimki de CE böyle bir sorun mu varmış? Register olamadığım için foruma da girip bakamıyorum ki :/ Paket jelatinliydi evet, sonradan hatırladım. Paranoya yapmayalım bekleyelim biraz. Customer service de try again later diyor. Peki..
 8. Selamlar. Mavishopdan birkaç hafta önce sipraiş ettiğim age of conan bu sabah kargoyla geldi. Ancak manualin arkasındaki activation keyi kullandığımda "No offer found for given key" mesajı çıkıyor. Acaba daha önce kutu açılıp içinden key alınmış olabilir mi? Veya sadece yoğunluktan dolayı mı bu mesaj çıkıyor? (yoğunluk oldu mu ne mesaj çıkacağını da bilmiyorum ki heh) Early access falan yoktu bende ilk defa register etmeye çalışıyorum. Benzer şeyler yaşayan var mı?

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...