Jump to content

PETEK

=o=
 • Mesaj sayısı

  12
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

PETEK hakkında

 • Rank
  PETEK
 1. PETEK

  hiç cevap yok

  areste gm yokmu bi turkya bi ara blackwinds vardı bıkeresındede banlanmıstı actırmıstım ona acaba kendısı nerde nickinimi değişti naptı yazık ama 2 aydır magdurum::(:(:( ve lvl i 63 den 62 ye dustu acıldıgında simdi kimbilir ne haldedir ve birsürüde itemlerin ve paralarım vardı :(( haGX. charımın ismi:( çok özledim..
 2. PETEK

  Nasıl Dupe yapılır, KOSP'un incelikleri, adam dolandırma sanatı.

  mesajım sanırım gelmedi.. tekrarlim .2 aydır charım hala açmadı. ve açılmıcak sanırım 1 yıldır onunla oynuyordum:( ama su an yok sifre değişrtirirken . sanırım yanlıs bisi yaptım iyide. maile gelmesi gerekmıyormu.cok arastırdım ne yaptıysam yanıt gelmedi:(ve gold uye olmak istiyordum o dahi olmadı mail sorun verıyor.iyice sıkılmaya basladım..[signature][hline]
 3. PETEK

  üfs

  meraBa yine ben charım hala açılmadı.ne yaptıysam cevap gelmedi yaklasık 2 ay oldu ne yapmam gerekıyor artık yenı bır adam ile oynuyorum. şimdi onu lvl atlattırmayamı urasıcam yani 1 sene dahamı oynucam :(( üfss yaa.. paypalada uye olamıyorum uyelık almam için. mail sorun verıyor :( hey allamya ne acaip bir durum..
 4. PETEK

  Nasıl Dupe yapılır, KOSP'un incelikleri, adam dolandırma sanatı.

  mrb ben gold uye olmak istiyorum ne yapmam gerekıyor cok acıl bılen bırısı varsa bekliyorum
 5. PETEK

  Hackmi yedim anlamadım_?

  MRBLAR Charım hala açılmadı:(( ve nereye mesaj attıysam herhangıbı bır yanıt gelmedi.sanırım charım öbür dunyalık oldu:(({haGX_63 LVL.ARES. hesperus clanı,]}elveda haGx,,,,,,
 6. PETEK

  int pirest im lvl 58 ne yapmam gerekio?

  Ya bu blackwinds isminimi değiştirdi neden cevap yollamadın:?? charım hala kapalı.((
 7. PETEK

  hergunum berbat..şifre magduruyum.

  bi işi beceremedık bu konuda iyice zıbarından cıktı...
 8. PETEK

  bende magdurum:(

  1,5aydır invalid pasaword yazıyor ne yapmam gerekiyorki.neden bu sekılde oldu ilgili kişi yokmu sadece 1 tanemı turk var sonucta bu oyunu herkez oynuyor ve zevk alıyor bu gıbı sorunlarla karsılanırsa harcadığımız emek ne gune yazık değilmi.okadar urastık belli bıyerlere gelene kadar bunun sonu ne oluçak lütfen ilgili kişi..
 9. PETEK

  iyi aksamlar

  benımde 1,5aydır nvalid pasaword yazıyor. ama mailime herhangıbı bır şifre yada mesaj gelmedi.neyapmam gerekiyor 1 yıldır oynuyorum fakat. ilk defa böle sey geldi basıma.. nasıl yapiçam şaşirdim.ilgili kişi lütfen yardım edermısın..çok rica ediyorum.
 10. PETEK

  Wow

  merhaba ilgili kişi yokmu kınıhgta. lütfen yardımcı olurmusnuz charım invalid pasaword yazıyor.oyuna gıremıyorum.
 11. PETEK

  Teleport ?

  knıght online. blackwinds lütfen yardımcı olurmusun 1,5 aydrı charım invalid pasaword yazıo lütfen yardımcı ol .İD haGX.mail [email protected]ütfen blackwinds..
 12. PETEK

  yardım pllss yaa

  merhabalar..1,5aydır charım acmıyor sanıyorsam şifre değişirken oldu.lütfen yardımcı olursanız çok sewinirim..[signature][hline]
×
×
 • Yeni Oluştur...