Jump to content

Ve_GerceK

=o=
 • Mesaj sayısı

  9
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Ve_GerceK hakkında

 • Rütbe
  Ve_GerceK
 1. Ve_GerceK

  Şifr bölümü hacklenmiştir

  Lol eziklik yapmayın hacklendi diyorsam hacklendi bitti ko eylemelr devam edecek azuhahahaahh
 2. Evet herkese geçmiş olsun istanbul portakal cafe elemanları yani bizer KO şifre bölümünü ele geçirdik ee hak etmişlerdi bunu eski charlarınıza veda edin çünki hiç bişeklide gmler bile size geri veremez gold prelerde işe yaramaz canalrım. Nefalatcım seni banlayalanlar belasını buldu hiç üzülme Junki kardeşin intikamını acı aldı yaşasın portakal..........
 3. Ve_GerceK

  Şifre kaybı ve egri alma hakkında gm yanıtı

  Armand go home drink milk end sleep:)
 4. Ve_GerceK

  Şifre kaybı ve egri alma hakkında gm yanıtı

  Bu arada ciddiyim olm ANY +9 shardla geziyor
 5. Ve_GerceK

  Şifre kaybı ve egri alma hakkında gm yanıtı

  ahaha olur ujio cum hemen verim sana sen trollere git ben geliyorum:)
 6. Ve_GerceK

  Şifre kaybı ve egri alma hakkında gm yanıtı

  Salaklara hakaret etmiyorum sadece salaksın diyorum!
 7. Ve_GerceK

  Şifre kaybı ve egri alma hakkında gm yanıtı

  Salak benim charım 65 lvldi mal mal konuşma ANY ide tanmyorsan bırak bu oyunu
 8. Ve_GerceK

  Şifre kaybı ve egri alma hakkında gm yanıtı

  Çok ciddi. Hatta ANY e sorabilirsin arkadaşım oda banını aynıa damı arayak açtırdı! Ve aslan gibi elinde +9 shardı kesiyor milleti..
 9. Charım gitti birçok kişi gibi. Ben tabi sadece maille yetinmedim uğraştım aradım buldum numaralarını ve çok iyi ingilizce bilen bir arkadaşımla konuşturdum james denen alçak şerefsizi. Soyledikleri kısaca şu; (Bu arada arkadaşım ben ingilizim dedi!) Şifre sorununu hallediyorum gir hemen mailine bak ve kimseye bahsetme yolladığımdan. Özelliklede türkler! Onları bu oyundan uzaklaştırmanın tek yolunun bu olduğuna inanıyoruz. Bize böyle olsun istemezdik ama çok dupe yapıyorlar sisteme zarar veriyorlar. Ve ancan böyle uzaklaştırabileceğiz. Ip lere yasaklama koymakta bir şey ifade etmiyor bir şekilde ulaşıyorlar ve yine zarar veriyorlar. Eminizki onlar bu oyunda olmadığında çok daha rahat oynayacaksınız. Yaa aynen boyle dedi adam önceden onları arayan ANY kardeşim sen ve ben şanslıyız ya kalanlar? Yazık doğrusu o kadar emeğinize ve zamanınıza. Bu oyunu yönetenelre lanet olsun. Özelliklede sen Blackwinds! adamları bu şifre kaybı olayına yönlendirdiğin için sana haram olsun aldığın maaş. Şerefsiz bir TÜRKsün sen!!!!

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...