Jump to content

fenris

=o=
 • Mesaj sayısı

  5.367
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Mesaj tarafından fenris paylaşıldı


 1. 1 saat önce, axedice dedi ki:

  Ah be kotik be, 155 milyonun 5 milyonunu zamanında bidoncu SJW ordusu kiralayıp publicity kasmaya harcasaydın...

  yapmadı mı ya? bi ara twitterdaki sjw gamejourno lar hep beraber "EA aslında o kadar kötü değil, haksızlık yapıyorsunuz.alt tarafı para kazanmaya çalışıyorlar. çocukluk anılarımız var ühü ühü..." diye takılıyorlardı. randıman alamayınca devam etmemiştir belki...


 2. ya hani astartes'i yapan elemanı GW almıştı da sevinmiştik ya. yanlış anlamadıysam diğer animation yapan youtube çulara da aynısını yapmışlar ama bazıları şikayetçi. alıp videoları kaldırtıp sonra sallamıyorlar gibi bir durum olmuş sodaz'a. inşallah bir tanesinde aksilik çıkmıştır da diğerlerinin işelerini DW altında görmeye devam ederiz.

  eleman bir astartes olmasa da yine güzel bişeyler yapıyordu.

   


 3. aynen bu son çıkan adamla çok daha iyi bir hal aldı avlleone için. baya temize çıktı aslında. 

  beni endişelendiren tek bişey var şu an. millet twitter da avukatı ve açtığı daa metniyle dalga geçiyor; çok amatör hazırlanmış, kesin californiya SLAPP kanunlarına takılır diye. dandik avukata kurban gitmez inşallah.

  @axedice vay arkadaş şimdi duydum...


 4. On 10.07.2021 at 15:22, axedice dedi ki:

  Wut? Lan baldurda dragonlar polymorpha immune değil mi?

   

  @fenris @Kaede ?

  immunityleri arasında yazmıyor lan hakkaten... yine de trap, cloudkill gibi cheese lere karşı kasış, saveleri iyi çünkü. bi de bu kadar maymun etmemek lazım ejderi...

  vqixklqib9i41.png

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...