Jump to content

Tüm Aktiviteler

Bu liste otomatik güncellemektedir     

 1. Geçen saat
 2. Loex

  Çinin hemen her konuda batıdan üstün olması

  Tr_Mao44 yapacam nickimi bi daha banlanırsam adadadadsd yav herhangi birisi bana saygı duysun diye bi derdim yok zaten banane. Hiçbiriniz gerçek değilsiniz canım sıkıldıkça yazıyorum işte. yanarak ölsen banane
 3. Goering

  Soundbar Tavsiyesi Olan?

  dogru ses alabilmesi çin en kolayı digital converter dac gibi veya HDMI destekli AV/Ses receiver 😄 nvidia shield gibi bir sey cozebilir. apple tv bile 2 kanalı upmixle 5.1 veriyor.
 4. Bugün
 5. Silphatos

  Börü 2039 (2021 - BluTV)

  john carpenter izlemiş bonec bu hafta
 6. Fistan

  Börü 2039 (2021 - BluTV)

  30 milyon bizimkiler de yatırıyor filme sonuç türkler geliyor:adaletin kılıcı
 7. goldbären

  Börü 2039 (2021 - BluTV)

  işler güçler'i yapan adamlar the thing mi yapacak wat? limon tezgahıyla başlayıp pazar arabası, ondan sonra kamyonet, sonra halde dükkan, sonra tarımsal işleme fabrikasına geçer gibi anlatmışsın da zor be abi neresinden başlasam anlatmaya.
 8. Silphatos

  PC Gaming #2

  iyi güzel de euro fiyatı direkt tlye kurdan çevirip girmiş herifler ne iş yaradı asd neyse hem steam hem de xbox gamepass de EA play varken originden oyun almam zaten ömür boyu
 9. eregorn

  Marvel Cinematic Universe (Spoiler Alert!)

  yok be o kadar da değil. Hiç marvel izlememiş kişilere ve izleyip unutan insanlara özel bölümdü resmen. Gereksizdi.
 10. Masticore

  UO Outlands

  Sagol karsim 🤗
 11. Suark

  Elder Scrolls Online #3

  Başladım oyuna. Skyrim olm bu oyun hoho. Güzelmiş ama keşke caster açmasaymışım diyorum ara ara çünkü skyrim. Güzel yapmışlar bi çok şeyi, sanırım level scale var çünkü 34113 lvl lı adamlar benle aynı zoneda yaratık kesiyor. akışına bırakıp single player gibi takılıyorum şu anda, 2. charı artık mecbur assasin yapıo guilde katılıcaz
 12. spompas

  UO Outlands

  NE ZAMAN GUILD KURUYORUZ
 13. kizillelma

  PC Gaming #2

  Beginning today players in Turkey will see prices in their local currencies Origin
 14. Sam

  Imperator: Rome

  evet annexlediğim yerlerin charlarının alakasız üçüncü ülkelerde tutsaklığından ben de bayağı stab loss yedim. ama şu andaki mevcut yamada gördüğüm en büyük sorun majorların fort yıkması. nereye saldırdıysam force march ile regional capital flipleyip hemen turbo blitz ile bitiriyorum onlar ordularını toplayıp getirene kadar, challenge sıfırlandı ilk defa bir paradox oyununda bu denli. bütün afrika'yı 5 yılda aldım, sonra mora'yı almak 5 yıldan fazla sürdü minorların fortları yüzünden. o yüzden şimdilik ara verdim buna bir yamayla el atılana kadar. onun dışında güzel yama.
 15. Komutan

  Imperator: Rome

  Roma olarak oynarken iç savaş çıktı. Kazandım ama şimdi bir karakter yabancı bir ülkede tutsak gözüküyor ve söz konusu yabancı ülke Roma. Karaktere baktım, tutsak falan değil, üstelik aynı karakterden iki tane var. Yaşı da daha 26, yani daha uzun süre stability malus verecek. Assassination denesem, onun da daha fazla olumsuz etkileri var.
 16. Flassh

  Çinin hemen her konuda batıdan üstün olması

  devlet otorite, buranın otoritesi de adminler. sen paticiği bölmek isteyen çin ajan mısın ? dış mihrak mısın kardeş forum düzenine başkaldırıyorsun?
 17. Dün
 18. HocaEfendi

  UO Outlands

  Majesty#3003 msj at. can suyu check vereyim.
 19. Akhlaur

  Diablo 2: Resurrected

  D2 orjinal kutusu hala duruyor istersem yükler oynarım işte.
 20. Rewendor

  Çinin hemen her konuda batıdan üstün olması

  Şu tarz yorumlarla zaten kendini "düzgün şekilde tartışılabilecek bir insan" kategorisinden çoktan çıkarttığın için serzendiğin gibi insanlar senin argümanlarına karşı argümanlarla cevap vermiyor. Karşı argümanlarını buna değecek zihin yapısındaki insanlara sunmayı tercih ediyorlar. Umarım ileride biraz yontulur, biraz insanlıktan, medeniyetten nemalanırsın. Ama sana kendine bolca yatırım yapmanı, biraz okumanı, fikir belirttiğin konularda biraz düşünmeni tavsiye ederim. Eğer kimsenin kimseye saygı duymasının zorunlu olmadığını düşünüyorsan kimsenin sana saygı duymasının da gerekmediğini alt çıkarım olarak benimsemiş olman gerekiyor. O zaman buna kızma hakkın olmaz. Bu durumda bu kadar dar fikirlerin olduğu sürece insanlar neden sana saygı duymuyor, neden böyle tepki vermiş onu irdeleyebilirsin. Bu sorunun cevabı dışarıda değil, kendi içinde.
 21. Bone

  Börü 2039 (2021 - BluTV)

  düzgün iş yok çünkü böyle yapımları senin gibi kişiler bile savununca bir yerden sonra sektör sadece bundan ibaret hale geliyor. evet, Amerika gibi Escape from the New York veya The Thing gibi filmleri biz de yapabiliriz. bunları yapabilecek düzeyde kişileri biz de yetiştiriyoruz. sorun şu ki, senin gibi kişiler "yapamayız, edemeyiz, bizden bu çıkmaz" dedikçe, yapabilecek kişilerin de önü engelleniyor. ve haliyle yapılamıyor. Hacivat Karagöz Neden Öldürüldü, İşler Güçler, Leyla ile Mecnun gibi eserleri yapabilecek kafada insanlar The Thing'i niye yapamasın sorarım sana? İlla yeni Avatar'ı üret demiyorum, 500 milyon dolar harca demiyorum. Ama 1-2 milyon dolara film yapıp 50 milyon dolar kazanıp, 10 milyon dolara film yapıp 100 milyon dolar kazanıp, 50 milyon dolara film yapıp 300 milyon dolar kazanıp sektörü yavaş yavaş gelişme fırsatı varken, "olmaz, yapılmaz, yapılsa da ben yaptırmam!" politikasını niye sektöre baskılıyoruz onu anlamıyorum. en son Şahsiyet dizisi uluslararası ödül almıştı. demek ki bir şeyler yapılabiliyor.
 22. Cokomantis

  Diablo 2: Resurrected

  şu blizz oyunlarını hala store'u us'e çevirip x euro yerine x dolara alabiliyor muyuz?
 23. bLackcha0s

  UO Outlands

  zayıf ya armor falan da yok çünkü para yok sfsf para kasamıyorum. Neyse şu hiding and stealth'i gm'leyim.
 24. ahmedinejad

  Diablo 2: Resurrected

  Cüş
 25. HocaEfendi

  UO Outlands

  alalalh. ama pek bi savunmasızsın. üstüne üstüne gelecekler npcler. cok damage yiyecen. backsstabber denen buildi yap bari
 26. bLackcha0s

  UO Outlands

  tactics de gm ama aşırı miss var. bandit keseyim dedim 20-30 ok harcadım 40gp çktı :d Skillerim; Anatomy, Arms Lore, Tactics, Archery, resist, heal
 27. reyou

  Çinin hemen her konuda batıdan üstün olması

  artik cogh gec 😞
 28. sylvanas

  Diablo 2: Resurrected

  40 euro maşallah.
 1. Daha fazla aktivite yükle

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...