Jump to content

Tüm Aktiviteler

Bu liste otomatik güncellemektedir     

 1. Geçen saat
 2. Promenader

  Üniversite tercihi hakkında

  sostizm deüde ders veriyor, forumda kitaplarıyla milleti dövüyor.
 3. Bugün
 4. Fanları pahalı yazmışın bayağı. Maksimum 15TL tanesi.
 5. Sam

  Marvel Cinematic Universe (Spoiler Alert!)

  ya thor 3’te adamın ömrü billah yancıları figüran gibi, adları bile anılmadan ölüyor, thor sallamıyor bile her film aralarından su sızmazken. senaryo ilkokul terk film. komedi lazımsa deadpool var zaten. kalitesiz komedi lazımsa onun için de zabıtalar vardı. getirip de thoru iki paralık etmeye hacet yoktu. mcunun zirvesi iron man 1&2 zaten, marvel yoktu bugün aksi halde. rdjyi onursal başkan yapsalar yeridir. p.s: zenci valkyrie mok gibi.
 6. Dün
 7. Lopeth

  torrentlemek zorlaşıyor mu?

  eztv best
 8. Fistan

  yurt disi kargo sorunsali

  hersey olabilir
 9. reyou

  torrentlemek zorlaşıyor mu?

  Ben tirsiyom federal lerden. Hddizicehennemi rulez.
 10. Allure-

  Yorumsuz

  iran sineması o değil de memlekette hiperenflasyon var iken, enflasyon sepetinde hala olmayan tanzim satışlarının fiyatları yer alıyor iken kalkıp betona falan gömmeyin paraları - nakitte kalın.
 11. razzRaziel

  yurt disi kargo sorunsali

  cevap plx
 12. deadwoll

  vücut geliştirme #5

  Bugün babamın gittiği spor salonuna misafir gittim, yağ oranımı ölçtürdüm (kahvaltı edip gittiydik, aklımızda yoktu) totalde %17.6 çıktı yağ. Bacaklar %13 küsür, kollar %17 küsür, gövde %20 küsür... Muhtemelen yemeğin falan etkisi var da oranlar doğru göründü gözüme, en azından yağ dağılımı. Çünkü bacaklarım farklı bir insana ait gibi görünüyor sdfdg. Fıtık yüzünden aylardan bir bok yapamıyordum bu kadarla kurtardığıma dua ettim ölçümleri alınca.
 13. Liebe

  Zayıflama çalışmalarım - fitness tavsiyeleri

  günlüğüme yazmaya devam edeyim sdsfds haziranda 84 gördüm. sonrasında hayvan gibi iş yoğunluğu, üzerine 2 hafta tatil derken saldım yine 86ları gördüm 😞 döndükten sonra yemek işini düzenledim ama spor hareket falan dibe vurdu yine yoğunluktan. şu ağustosa bir kapak atsam başlıcam yine hardcore spora.
 14. Black-ice

  vücut geliştirme #5

  ben 4 ay full body çalıştım. ama hep zayıf adam odaklıydı az yakmaya aynı anda çok kası çalıştırmaya yönelik. squat (dips, incline değiştirmeli) bench press (deadlift değiştirmeli) db shoulder press chin up cable row +calves diğer gün +shrugs bi yerden sonra tıkandı bu bende. 3 splite geçtim şimdi direk 2 haftada fark etti.
 15. nutella yerim

  Raspberry Pi 4

  aynen ARM tabanlı işlemci oldugundan yeni tecrube edinmek guzel, endustriyel bir cok mikroislemci de arm temelli oldugundan embedded system calıscaklar icin faydalı. dezavantajı arm temelli islemci oldugundan bir cok uygulamayı calıstıramıyorsunuz
 16. nutella yerim

  Raspberry Pi 4

  tamamen terminale neden gecmek istiyorsunuz merak ettim
 17. Akhlaur

  vücut geliştirme #5

  Abi düzenli bişey yapamıyorum ve bu durum beni çok üzüyor. Elimden geleni yapmaya çalışıyorum ama 1 hafta 5 6 gün gitsem öbür hafta 1 kere anca gidebiliyorum spora. Yemek desen rezalet bi düzen. Bu işi splite çevirmeden haftada 3 gün full body şeklinde yapan insanlardan olmam lazım ama nasıl bir program çıkarmalıyım bilmiyorum. Pffskym.
 18. aquila

  Üniversite tercihi hakkında

  Aynı bölümler yok galiba.
 19. Liebe

  Fenerbahçe 2019-2020 Sezonu Genel Tartışma

  oha lan pink floyd - dogs çalarken haberi açıp eljifi pink floyd tshirtüyle görmem sdsfsdafsa
 20. khalad

  Üniversite tercihi hakkında

  İstanbul Üniversitesinde de varmış ben anadolu'ya ön kayıt yaptırdım ama istanbul üniveristesi sanki daha mantıklı olur gibi geldi. Bilgisi olan varsa aydınlatabilir mi ?
 21. Sotto

  Fenerbahçe 2019-2020 Sezonu Genel Tartışma

  Fernando'ya yillik 3.3m + 300k bonus verilmis. 2 sene sampiyonlukta iyi isler yapmis 11 oyuncusu olarak + bonservis kazandirarak gitmis iyi paraya 31 yasinda. Sacma sapanlik goremedim. Ha az mi kesinlikle degil ama Galatasaray tarihinde 31 yasinda adami bonservisiyle satabilmis midir daha once, hatirlamiyorum ben. Bu tarz islere direk okeyim. Iyi adam al, bonservisiyle al gerekirse, ver maasini ama satabil sonra.
 22. orc_lord

  Üniversite tercihi hakkında

  Aramızda denizci var mıydı? 30'undan sonra ikinci okul okuyup başlanabilir mi deniz işine? 🙄
 23. deadwoll

  yurt disi kargo sorunsali

  Muhtemelen oyunu araştırıp kutu fiyatı üzerinden vergi çıkartırlar sdf
 24. Norak

  The Boys (2019) - Amazon

  son trailerda gelmis:
 25. kizillelma

  Fenerbahçe 2019-2020 Sezonu Genel Tartışma

  Eljif Elmas : 16 M € ( Napoli ) https://www.ntvspor.net/futbol/eljif-elmas-napoli-formasini-giydi-5d370fa3af785109001fb262 💶
 26. Norak

  Warhammer 40K ( TV-Series )

  eisenhorn giris olarak guzel, oyle cok Astartes, Primarch, 40k sayfa lore, diger irklar vs falan karistirmadan herkesin izleyip anlayabilecegi birsey olabilir. Tum sezon boyu anca 1-2 marine gorursek iyidir toplamda. once bir angels of death animasyonunu bitirsinler bakalim hele
 27. Darksun

  Battle for Azeroth Ana Konu

  aynen zaten dis priest ve holypalalar dururken resto druid niye alsın. Yani blizzardın saçmalamasına hayranım , glimmer pala hem öküz gibi heallıyor hem manası bitmiyor , damage desen o da var ,e bana ne gerek var 😞 , bana rerollasana derler onun yerine de diğer classlarla çok tecrübem yok malesef.
 28. Sparkcaster

  Marvel Cinematic Universe (Spoiler Alert!)

  Şekspiryen thor çalışmıyordu. Taika yeni bir boyut kattı karaktere. Ömrü uzadı, herkes için daha eğlenceli bir karakter haline geldi.
 1. Daha fazla aktivite yükle


×
×
 • Yeni Oluştur...