Jump to content

Tüm Aktiviteler

Bu liste otomatik güncellemektedir     

 1. Geçen saat
 2. DoGMeaT

  %100 meyve suları

  karisik mevye suyunu isteyerek bilerek icen insanlarin olmasi benim ilgincime gidiyor hemide cok
 3. DoGMeaT

  Plakayı vida ile sabitlemek

  2 tarafli bant.com
 4. dedektor

  Dedektör - Manyetometre

  Manyetometre, manyetik nesnelerin manyetiklik seviyelerini belirleyebilmek için geliştirilmiş bir ölçü aletidir. Manyetometre ile ölçümü yapılan elektriksel manyetik alanın miktarına verilen isim GAUSS’tur. Gaus yasası olarak isimlendirilir. Manyetiklik, manyetik nesnelerin fiziksel büyüklüklerine bağlı değildir. Küçük nesneler büyük nesnelere kıyasla daha fazla manyetik olabilirler. Manyetometre sensörleri 1-2-3 eksenli yapılarda üretilmiştir. Manyetometre sensörleri farklı yapı ve hassasiyette üretilmiştir. Günümüzde en çok pusula sensörleri yaygın kullanıma sahiptir. Pusula sensörlerinin hassasiyeti düşüktür. Kullanıcı manyetometre sensörü ile define avcılığı yapmayı düşünüyorsa bu işler için tasarlanmış profesyonel manyetometre sensörlerinden faydalanmalıdır. https://www.define-dedektoru.net/manyetometre.html
 5. aquila

  Dauntless

  cok suratli bayiyo oyun.
 6. Bugün
 7. -Bonesoul-

  Playstation 4 - Fun and Video Games - II

  her release aynı hikaye haha. ayak cekip satana kadar, ps5 çıkınca remakeleri basmaya başlarlar dsf.
 8. Normalde 8-10a giderdi. Am daha yeni 10luk transfer yaptı. O yüzden bi tık fazlalaşır. 12-15 derim ben de. 18 hayal gibi ama olursa kadro toparlamak için müthiş bi fırsat olur.
 9. Xenus

  Bloodstained: Ritual of the Night (Castlevania Successor)

  40 usd'ymiş bu valla iyi fiyat. regional pricing olmasa sıçacaz. KS bile 28 dolaresmiş. https://steamdb.info/app/692850/ en ucuz fiyat bizde 9$ 😄
 10. Cokomantis

  Epic Games Store exclusivity meselesi

  peki review ambargosu olan, 7 lokomotifli uçan hype train'li agresif marketing'li oyunları nabıcaz? ortalıkta marketing harici bişey yok ilk 3 gün mesela? sen ben mesela az çok publisher takip ettiğimiz için biliyoruz. ya da gaza gelip başlığını açınca "hof süper oyun çıksa da alsak <4" deyince öbürü gelip "wb çıkarıyor bi dur sdf" diyor da duruyoruz. daha az takip eden / etmeyen kitle takip edenlerden kat kat fazla (olmasa ea batardı heralde =P) keko gibi sırf marketing materyali görüp alıyor millet (ben de mua3'e bastım preorder'ı mesela. zaafım var süfer kahraman filmine oyununa, gelse de duf duf diye oynasak <4) gelir umarım epic'e de review. platform kendini bilir biraz. zararı olmayan ama faydası tartışılamicak bişi.
 11. lord_gorthaur

  City of Heroes: Homecoming

  hemen bakiyorum!
 12. Diagne'ye normalde 10 verende olmazda bu GS'nin ve FB'nin Arabistan bağlantısını kim sağlıyorsa müthiş sağlıyor. Bir şekilde kitlettiriyorlar bu tip adamları iyi paraya sakdjfhad 11-12 gider bence de. Yeter zaten zarar edilmediği sürece her şekilde götü kurtarmak olur.
 13. Xenus

  Beleş oyunlar başlığı!

  https://games.indiegala.com/die-young-prologue/
 14. Xenus

  Dauntless

 15. çakneye 18 veren olmaz 8-12 arasına gider. 30 gol pakedi var. zenci. yaşı da yüksek değil. körfezin sevdiği kasa.
 16. Xenus

  City of Heroes: Homecoming

 17. Cokomantis

  Conglomerate 451

  ben m&m'de faceroll olmayan kavgaları turn based oynuyodum valla. random'a daha uygun oluyorsa random jeneratör olmasın? m&m spiritel successor istiyorum hadi yapsınlar sdgfds
 18. Xenus

  Playstation 4 - Fun and Video Games - II

  https://www.gamespot.com/articles/with-ps5-on-the-way-sonys-big-first-party-games-st/1100-6467130/ ps5, ps4 backward compatible olacakmış.
 19. Transfer yapmak için adam satmak lazım zaten. Yaz başı 0 lanıyor. Daha önce dönemde + olsanda kullanamıyorsun.
 20. Aceace

  Mount&Blade II: Bannerlord

  Meh...
 21. Xenus

  Epic Games Store exclusivity meselesi

  müptezel kafalar şunlar bence. hayır işi yapmıyorsunuz. exclusivityi çok kolay uyguluyor benim demek istediğim epic. adam steamde daha çok satışa tercih ediyor. hem epic'in büyüme potansiyeline güveniyor hem de pazar zorlu her yıl katlanarak çıkan oyun sayısı yüzünden. ne biliyim bi 5 sene önce olsa böyle bişi yapılamazdı. adamların prensibi iyi oyun? sizin için en iyilerini özel seçip de koyuyoruz hizmeti. shit tier, hentai oyunları dolmayacağız diyolar mission statement'ta. oyunun iyi olduğunu olmadığı anlamak için oynamaya gerek yok. review oku, gameplay videosu izle anlaşılıyor. ben aldığım başka oyunlardan epic yapımı olmasa da epic exclusivity ortaklığına dahil 2-3 başka oyunları beğendim. fornite'ı kötü tu, avengers'a haterlık ile aynı geçiniz.
 22. yallah arabistan'a. 18m diyorlar bomba olur. hayatının en büyük başarısını aldı. izne erken gideyim diye kutlamaya gelmiyor.
 23. MrLevie

  Plakayı vida ile sabitlemek

  oğlum plaka çatlak diyorum allah allaaaaah
 24. bu cagne denyosu niye katılmamış kutlamalara ya, her biri ayrı numunelik yemin ediyorum.
 25. Xenus

  OnePunch-Man [anime]

 1. Daha fazla aktivite yükle


×
×
 • Yeni Oluştur...