Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Flassh

=o=
    17411
  • Son ziyareti

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

Flassh Kullanıcısının Başarıları

Grand Master

Grand Master (14/14)

• Reacting Well Rare
  • Dedicated Rare
  • Conversation Starter
  • Week One Done
  • One Month Later

Güncel Rozetler

1. Flassh

Stargate Serisi

ben stargate serisini izlememiştim zamanında. şuan sıkıntıdan baslıyım dedim baya sardı. özellikle son yıllarda 6 - 8 bölümlük dümdüz hikayeyi anlatan streaming dizilerinden sonra böyle bol bölümlü her bölümün farklı aksiyonu ve hikayesi olan dizileri özlemişiz valla. büyük ihtimal 10 sezon bitiremem tabi ama akıyor suanlık
  2. Flassh

Bugün Ne Seyrettiniz?

ABI BU FILM NEDEN SÜREKLI SLOW MOTION DARAL GELDİ YEMİN EDİYORUM 50 DK OLDU 5 SAAT GİBİ
  3. Flassh

vücut geliştirme #5

180
  4. Flassh

"There will be no Windows 11"

10 yıl önce win8 ile yaptıkları hatayı tekrar mı yapıcaklar yani. artık birileri düzgün bir linux UI yapsın da hiç ugrasmayalım windows ile ya
  5. Flassh

vücut geliştirme #5

75 kilo gym ı bıraktım, 10 kiloya yakın vermişimdir bıraktıktan sonra
  6. Flassh

patiler nasıl yatırımlar yapıyor

evet abd tarafında temettu veren eftler varmıs, iş yapıyor mu onlar
  7. Flassh

>500 ₺ ile PancakeSwap ve MonkeySwap'ta yeni listelenen gamefi projelere listelendikleri anda girip üç dört saatte scalp edip 500 lirayı üç beş günde 20-30k ettim böyle şeyleri ben hiç yakalamıyorum ya. nerde eksik yapıyorum acaba. en son yakaladığım kurnazlık 2017 2018 bear döneminde yeni acılan türk borsalarında arbitraj ve tahta botlarıydı. onlarda bitti zaten sonra kurudum kaldım
  8. Flassh

Nick Görselleştirmece

biri banada yapsın microsoft maili mi kaldı ya
  9. Flassh

@Marv scalping için tavsiye ediceğin içerik olsun, taktik olsun, indikatör olsun vs vs var mı ?
  10. Flassh

Bilgisayar koltuğu

%100 uzak durulması gereken bir marka. dandik twitchlerin para karsılığı pazarladığı dandik ürünmüş çok pişmanım. 2 senesi dolmadan, oturduğum gibi inmeye basladı koltuk. ki zayıfım ben kilom bile yok. kolcaklarının tüm plastiği kırıldı. sahte deri kaplaması catladı yırtırdı, süngerleri delindi. 2 yılda bu kadar hızlı yok olan başka bir ürünüm olmamıştı. amortisor için garantiye girer dediler ama koltuk derisi ve kolcak yırtılması garanti dısı. bu arada fiziksel olarak bile hatalı üretim ve hiç rahat değil. plastik sandalye daha rahattır
  11. Flassh

Bilgisayar koltuğu

@GERGE bende de skolyoz vs var. bir deniyeyim bakalım rahat olucak mı. xdrive almıştım kendi kendine parcalandı + hiç rahat değil. uzak durun. arkasında ki file vs zamanla gevsiyor mu ?
  12. Flassh

Bilgisayar koltuğu

https://www.sedunamobilya.com/seduna-thunder-pro-yonetici-koltugu-ofis-calisma-koltugu bu mu ?
  13. Flassh

arm halka arz a katılacak var mı ? iyi fikir mi ? batar mıyız yoksa
  14. Flassh

Boston Dynamics'in yeni robotu Atlas

abi en mukemmeli su underground otoyol yapıcam arabalara diye cıkısıydı. ulan herkes yedi ya hahahaha sonra adam geldi arabaları yer altına indireicez buraya ray dösedim onun üzerinden platformda gidiceksiniz dedi hahahaha. ee abi bu metro zaten lol
  15. Flassh

Yeni gümrük kuralları ile >150€ ürün getiren oldu mu?

bana 150€ üstü bir hediye gelmişti. daha doğrusu fatura olmadığı için gümrük memuru 150€ üstü olduğuna karar vermiş. vergisini verip almak istediğimde sen git gumruk musavirin gelsin vermiyoruz dediler. tabi gümrük musaviri cart curt tutmak pahalı işler. vergisi 1k ise o zaman gumruk musaviri cart curt ile 5 6k oluyordu o da bulabilirsen gumruk musaviri nerden bulayım ben eşşeğim yani beleş maldan da oldum sagolsunlar. ülkeden soğuma +15 olarak eklenmişti
  • Yeni Oluştur...