[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Oyunlar / Bilgisayar Oyunları
|-- |-- |+ Dungeon Siege 3...
Yazar RSS Konu: Dungeon Siege 3 {8024}
Syf: ««/ 9 »»   [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 12 Jun 2011, 04:17    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
aferin valla iyi bok yiyecekler. gerçi yine önce pc'ye yaptıklarından pek problem yok ama sonuçta konsola port etmek de bi emektir. kaç tane diablo satacaksın konsolda be akıllım? hani eşşek gibi fanboy olup da hem pc'ye hem konsola alacak adam harici kaç kişi konsola diablo alır? diabloyu bilen adam, diabloyu konsolda oynar mı? bilmeden adam niye diablo alır? öf ulan rage'den rage'e giriyorum

paraçokomel eğrisi
Üye
ID § 12 Jun 2011, 04:21    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Diablo3 deli satar yalnız konsolda. PCden fazla satmaz ama yine deli satar, geç bile kalmışlar.

konservatuar öğrencileri kayıtlarına 100$ yatırıp ankaralı turgut'a 1700$ yatıran yerli malı elitist
Üye
ID § 12 Jun 2011, 04:30    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
abi nası deli satar yahu bilmiyorum ben mi yanlış düşünüyorum, kendimi bi konsolcunun yerine koyduğumda, diabloyu oynadığım için konsolda oynamanın o oyundan alacağım zevki mahvedeceğini bilirim, gider pc'de alırım, pc'im yoksa bi şekil edinirim lan confused smiley almam yani konsolda çok pis muhtaç değilsem.

paraçokomel eğrisi
Üye
ID § 12 Jun 2011, 08:31    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
her oyunun konsolda daha cok sattigini goz onune alirsak mdaha fazla bile satabilir, sonucta yeni nesil icin pek bir sey ifade etmior olsa gerek 12 sene oncenin oyunu.

pc de deli satacak tabii orasi ayri ama konsollara iyi portlanirsa pc yi gecebilirde.

BattleTag : Scalanova#2827
TW
ID § 12 Jun 2011, 08:31    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
kamerasi nasilmis?

no woman, no megri.
Üye
ID § 12 Jun 2011, 08:33    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
d3 de sikinti yok, oynanir smiling smiley kamera uzakta.

TW
ID § 12 Jun 2011, 08:34    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
he o oyle, dancin siic nasil.

no woman, no megri.
Üye
ID § 12 Jun 2011, 08:35    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ayni terane sirtta, 1920 cozunurlukte anca 1280 cozunurluk goruyormussun gibi rahatsiz edici.

ama kamerayi birak oyun kotu zaten.

Diablo3 Yazarı
medal 1k medal 5k
ID § 12 Jun 2011, 09:55    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
3 tane skill olmasıda başka bir komedi yalnız...
Of hayattan soğuttu oyun ya...
Diabloya kadar oynatır kendini belki diyordumda... YYüklemez olaydım direk uninstall...
Yalnız aynı statları veren 4 farklı sliahım var ya ahaha adamların item generatoruna...

twitter.com/senelian
Alan Yetkilisi

ID § 12 Jun 2011, 12:31    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
oyun cidden dediğiniz kadar kötüyse çok üzüldüm. dungeon siege serisi bakımından değil de, obsidian'ın bahtını ciddi kapar.
Üye
medal 1k
ID § 13 Jun 2011, 09:43    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bitirdim oyunu. ds seven biri sevmez pek, direk konsol oyunu yapmislar. fa3 ustune new vegas yapan obsidian boyle rezil oyun nasil yapmis tuhaf. blizz konsola nasil yapacagini bu kadar olcup tartiyorsa bir bildigi vardir.

her seyi yapsan 11 saat suruyo oyun. lan hani cok buyuk oyun olsa anlarsin da izometrik anasini satayim.

hayvanlar otesi linear. outdoor'da sadece yoldan gidebiliyorsun, ic mekanlarda ise mesela 5 odali ev ise koridordan teker teker girip odayi tek tek aciyorsun.

key mapping yok. kontroller kotu (gamepad ile daha rahat oynaniyor, surpriz!), ui hersey kotu.

pc'de adi cikip konsola yapilmis bi baska boktan oyun. ustune rezil bir port yapip 50 dolar istemek tam komedi olmus.

Faithless
Üye
medal 1k
ID § 20 Jun 2011, 00:42    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Yahu bu Ability DPS ile Attack DPS farkı nedir? Her özellikte bunlar değişiyor?

DPS bir tane vardır o da zaten rakibe verdiğimiz zarar?

Bir büyünün nasıl Ability DPS ile Attack DPS farklıo oluyor? Ne anlama geliyor yahu bunlar?

birpragmatistinsiradisiolumu.tumblr.com
Üye
ID § 20 Jun 2011, 01:12    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
oynamadım ama ability dps dediği spell vs gibi özelliklerin damage'idir, attack dps de düz saldırının damage'idir.

daha iyi açıklayabilmek için:
eline kılıç alıyorsun, bu kılıcın normalde verdiği damage üstüne swords skillinden gelen damage hesaplanarak attack dps gösterir.
bu damage'in üstüne kullanmış olduğun ability'nin (mesela "power slash: +%20 damage" gibi) bonusları eklenir, sonuç ability dps olarak çıkar.

tabii dediğim gibi oynamadığım için sadece tahminde bulunuyorum.
Üye
ID § 20 Jun 2011, 03:20    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Peki bone bişey sorucam ama bunu içtenlikle soruyorum. Madem oynamadın ve bilmiyosun, tam olarak neden bu konuda yorum yapıyorsun? Niçin? Ya gerçekten, neden?

Attack dps senin kılıçtan vs.den verdiğin ortalama hasar, ability dps ise o büyünün ortalama hasarı. Abilityler ofansifse bu iki dps toplanıyor, yok değilse sadece bu değer geçiyor.

konservatuar öğrencileri kayıtlarına 100$ yatırıp ankaralı turgut'a 1700$ yatıran yerli malı elitist
Üye
medal 1k
ID § 20 Jun 2011, 03:54    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ev arkadasim aldi oyunu internetten co-op oynamak icin

co-opta karakterlerin ayni ekranda kalma zorunlulugu varmis, tek basina bir yone gidemiyorsun yani

adam direk sildi oyunu ahuahua

01010000010101010100110101000001
Syf: ««/ 9 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi
Copyright 2001-2014 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum