[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Spor / Patinaj
|-- |-- |+ 15-20 milyar arası 2. el bir genç arabası...
Yazar RSS Konu: 15-20 milyar arası 2. el bir genç arabası {4192}
Syf: ««/ 2 »»   [ A ]
Yörünge Disi
ID § 05 Jun 2008, 18:12    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Merhabalar,
Temmuz sonu gibi 2. el 15-20 milyar arası bir genç arabası almak istiyorum ve açıkçası ne arabalarla nede piyasası hakkında bir fikrim yok. Heralde 2005+ üstü bir 2. el araba alıcam ve tabi olduğu kadar düşük km yapmış.

Tavsiye edeceğiniz araba modelleri nelerdir ?

1 defa güncellendi. Son güncelleme 05/06/2008 18:13 tarihinde Odinn tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 05 Jun 2008, 18:13    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
uygun bi clio smiling smiley

kahvedekiler ınının dedi.
Yörünge Disi
ID § 05 Jun 2008, 18:18    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Al�nt�
Mr_Hand
uygun bi clio smiling smiley
"Renault Clio III 1.4 16V Auth." tarzı bahsettiğin değilmi? Direk sedanları hem sanırım eski model hemde dedeefendi arabası gibi :p
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 05 Jun 2008, 19:58    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
20 bin YTL'ye dizel Corsa, 206 falan alabilirsin. Yine o fiyatlara bence güzel bir genç arabası olan 206 CC düşünülebilir. Clio III bulabileceğini pek tahmin etmiyorum ama fiyatlardan da açıkçası fazla haberdar değilim.

Otokritik.com
Üye
medal 1k
ID § 05 Jun 2008, 20:01    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
genc arabasi derken tam ne istedigini belirtirsen daha cok yardimci olabiliriz smiling smiley

punto

207

gibi araclar var ancak fiat ve pug alinir mi alinmaz mi tartisilir. yil olayina takilmazsan eger (genc arabasi dedigin icin) corsa gsilara bakabilirsin.
Üye
ID § 05 Jun 2008, 20:06    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Civic.

verbum sat sapienti est
Yörünge Disi
ID § 05 Jun 2008, 22:48    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
merhaba , evet pegout 207 gibi , renault clio III tarzı spor arabalarla ilgileniyorum. Pegout 207 cidden güzelmiş acaba 20 altı güzel bi parça bulabilecekmiyim grinning smiley
Üye
ID § 05 Jun 2008, 22:52    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
pejo 207 , clio III spor araba mı oldu ?

verbum sat sapienti est
Üye
ID § 05 Jun 2008, 23:14    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Almanlardan gidersek, opel corsa, vw grubundan; seat ibiza, skoda fabia, vw polo alinabilecek araclar. Fabia yeni kasa degistirdigi icin 2005 modellerin fiyatlari oldukca dusmus olmasi lzm, teknik olarak ibiza ve polo dan hicbir farklari yok, hatta paket olarak bakildiginda artisi bile olabilir.

Clio ve 207ye yaklasmani onermem(parantez icinde fransiz), 207nin ic kalitesi bence tambir fiyasko olmus. Ikinci el olarak istedigin fiyatlarda bulmanda zor olur zaten.

Bi ihtimal toyota auris de bulunabilir ama butceyi hafif gecebilir saniyorum.

Bak su anda sana bisey izah ediyorum.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 05 Jun 2008, 23:24    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
20 milyara biraz zor ama, mini cooper alınabilir sanırım fakat çok kasmak gerek. 25-30 arası bulunabilir rahatça. Çok ta şık bir tercih olur.

Kaybolsun Sesler
Yörünge Disi
ID § 06 Jun 2008, 01:45    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
opel alman degil
almanyada ama GM altında, gerçi subsid oldugu icin alman da sayabiliriz, ama ya vauxhall confused smiley of neyse

1 defa güncellendi. Son güncelleme 06/06/2008 01:47 tarihinde Sintisyzer tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 06 Jun 2008, 01:54    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
opel motorlari GM den geliyo evet ancak geri kalani yapan alman muhendisler. amerikada bazi opel modelleri saturn adi altinda, ingilterede ise vauxhall adi altinda satiliyo.

abuk bi cumle kurmusum ehe

1 defa güncellendi. Son güncelleme 06/06/2008 01:55 tarihinde Pasha tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 06 Jun 2008, 02:20    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
seat ispanyol, skoda cekoslavak, bugatti fransiz diye baslarsak sonunu getiremeyiz =P
Sasiyi kim yapiyosa o =]

Bak su anda sana bisey izah ediyorum.
Üye
ID § 06 Jun 2008, 02:23    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ne kadar ırkçısınız ya?
=(

verbum sat sapienti est
Üye
medal 1k
ID § 06 Jun 2008, 02:28    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
astra alırdım tüplüsünden
Syf: ««/ 2 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
War of Mercenaries | Okey Plus | 101 Plus | Londra Rehberi
Copyright 2001-2014 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum