[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Pati-Do / Tutorials [Öğretiler]
|-- |-- |+ Promil Ölçen Aleti Kandırma Tutorialı...
Yazar RSS Konu: Promil Ölçen Aleti Kandırma Tutorialı {7371}
Syf: ««/ 4 »»   [ A ]
Yörünge Disi
ID § 02 Sep 2005, 22:30    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Evet arkadaşlar benden siz sevgili patilere büyük, hatta devasa hizmet.. Kör kütük sarhoş olup arabaya bindiğinzde artık polise yakalanma korkunuz olmayacak.. Çünkü bu yöntemle isteseniz 1 fıçı bira için, gene de promil aletlerinden yırtacaksınız..

Şimdi karışık birşey bekliyorsunuz ama hiçte değil.. İlk olarak;

1)İstediğiniz kadar için sıçın..
2)Bir adet pet şişe suyu buzluğa atın..
3)Arabaya binmek için kalkmadan önce buz gibi daşşak donduran suyu yanına alın
4)Arabayı sürün(dikkat edin çarpmayın eheh)
5)Polizei!!(yane polis) Arabayı kenara çekmeden önce buz gibi suyu için...
6)Polis size aleti üflettirsin.. Siz ayakta bile duramıyorsunuz.. Amaaa çok düşük değerler gösteriyor alet zuhauhauh.. Polis wtf? şeklinde size bakıyor..
7)İyi akşamlar memur bey diyin.. Sonra gidince arkasından bi küfür sallayıp gülün eheh..
8)Basın gaza gidin ehehhe

Açıklama: Bu adi promil aleti alkolün boğazda yarrattığı ısıyı ölçer.. O yüzden buz gibi su içince hiçbrişey anlaşılmaz.. Bilimsel açıklaması bu yani...

Bu yöntemin başarısızlık oranı yoktur.. %100dür yani.. Eğer işe yaramazsa ceza makbuzunu bana gönderin ben ödiycem.. O derece yani..

Not: eheh kafa iyi biraz o yüzden hatırlayamadım bu promil ölçen aletin adını mazur görün smiling smiley[signature][hline]Touch of death is never gentle...
Straight up gangsta wrong pati to fuck with -PWA
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 02 Sep 2005, 22:32    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ee süper bişi bu ya.. babama sölimde her akşam giderken yanına buz gibi bi su alsın..grinning smiley[signature][hline]- Aya inemiyoruz?
- Neden, modül mü bozuldu?
- Yok, Kültür Bakanlığı sit alanı ilan etmiş, bilet almamız lazımmış...
Üye
medal 1k
ID § 02 Sep 2005, 22:51    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
sakın denemeyin alkollu araba kullanmayın sonra merhum pati olursunuz =)
Yörünge Disi
ID § 02 Sep 2005, 23:18    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Türke bişey olmaz içiniz rahat olsun kullanın bişey olmaz..

Bazen haberlerde çıkar adam kör kütük sarhoştur ama alette hiçbirşey çıkmaz.. Herhalde onlarda bu yöntemi keşfetmiş eheh..[signature][hline]Touch of death is never gentle...
Yörünge Disi
ID § 02 Sep 2005, 23:20    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
resimli sini isteriz.[signature][hline]efsane topic
Sevinmek için sevmedik
Üye
medal 1k
ID § 02 Sep 2005, 23:22    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Allahım smiling smiley
O kurallar sizden para almak için yok.
Alkollü araç sürmekten binlerce kişi ölüyor.
Hadi onu bırak alkok boğazda ısı yaratıyorsa "daşşak donduran suyu" içince ölürsün heralde.[signature][hline]OKUYUN
insight, 02 Eylül 2005 12:05 tarihinde demiş ki:
FUCK
Fake Uyeleri Cezalandırma Kurulu.

Yörünge Disi
ID § 02 Sep 2005, 23:24    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Lol soğuk su içicen işte ne resmi.. Gidip polisin önünden slalom yaparak geçerken tek elle direksiyonu tutmak suretiyle bi ellede resim mi çekeyim?

Peki suyu içerken bi elle direksiyonu tutupta diğer elle su içerken hangi elimle resmi çekicem? Ayağımla mı tutayım direksiyonu? Ayağım direksiyonu tutarken gaza hangi uzvum basacak? Polis demezmi bana alkolü falan boşver maymun gibi araba kullandığın için ceza vericem sana diye?

*!ve sorular devam eder *[signature][hline]Touch of death is never gentle...

[Bu mesaj Slat tarafından 02 Eylül 2005 23:25 tarihinde değiştirilmiştir]
Yörünge Disi
ID § 02 Sep 2005, 23:27    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Al�nt�

Zeytin, 02 Eylül 2005 23:22 tarihinde demiş ki:
Allahım smiling smiley
O kurallar sizden para almak için yok.
Alkollü araç sürmekten binlerce kişi ölüyor.
Hadi onu bırak alkok boğazda ısı yaratıyorsa "daşşak donduran suyu" içince ölürsün heralde.

Niye ölüyosun abi? Sen soğuk su içince yatıyomusun aşşa? Sen bana bunun cevabını ver? Sen bana bunun cevabını ver?.[signature][hline]Touch of death is never gentle...
Üye
ID § 02 Sep 2005, 23:29    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
buna da çözüm bulunmuş yane[signature][hline]22 HaziraN 2006'da görüşmek dileğiyle...
Mike, 26 Ağustos 2005 17:26 tarihinde demiş ki:
rahat 2.yiz bunu imza yapın 3-4 ay sonra hatırlatın bana..
Nukem_Verite, 02 Eylül 2005 02:17 tarihinde demiş ki:
fener içerde schalke den 1 puan alırsa alır gerisinde babayı alır diyor sözlerimi noktalıyorum.
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 02 Sep 2005, 23:31    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
şikayet etcem seni ![signature][hline]Absolut, 01 Eylül 2005 00:39 tarihinde demiş ki:
Gnome diye kız vermeyen ağabeyi Elfi 16 yerinden genkledi.
Üye
ID § 03 Sep 2005, 00:17    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bu şekilde ancak ateşinizi ölçmeye gelen polisi kandırırsınız..

Sıcaklık ölçmeye yarıyan aletlere bizim köyde termometre derler.. Alkolmetre ise promil olarak (aslında türkiye'de promil değil değerler yüzdedir) kandaki alkol oranını ölçen cihazdır..
Bunun işe yaradığını söyleyen varsa;
a) yalan söylüyor
b) o kadar içmiş ki olayı doğru düzgün hatırlayamıyor...
B şıkkı yüzünden ise olay anında yanında Pamela Anderson olduğunu ve devamında şapkalı ve göğüsünde yıldız bulunan uzaylıların kendisine eskort ettiğini falan da söyleyebilir.. İnanmamak lazımdır.. Bırakın uyusun, sabah kalkınca baş ağrısını dindirecek bir şeyler verin (kafasına meşe odunu ile vurun!)

Efendim Mythbusters isimli güzide programımız alkolmetre isimli cihazı her şekilde atlatmayı denemiş ve daimi başarısızlığa uğramıştır. Sadece bir kere alkolmetre denilen bu aleti atlatabilmişlerdir... Onda da ağızı mouthwash (gargara oluyor herhal) ile çalkalayıp tükürüp hemen üzerine alete üflemişlerdir... Ancak bu üflemenin üzerine yapılan ikinci üflemede değer alınan alkolün önceki ölçümlerine göre yüksek çıkmıştır. Keza gargarada da eser miktar alkol bulunabilir...

Kısaca promil denilen meret kandaki alkol miktarı ile ilgilidir.. Bütün bu bilgiye rağmen "Hüleyaaann bu yöntem işe yarar!! Ben kırk kere polis kontrolünden geçtim bu şekilde" diyen arkadaşlar varsa sakinleştirilmeli ve alkollü araba kullanmanın tehlikeleri anlatılmalıdır (veya anlamayacakları kesin olduğu için zorlamayın kendinizi ve kafasına meşe odunu ile vurun)[signature][hline]MONO(b)LOG
Yörünge Disi
ID § 03 Sep 2005, 00:22    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Peki denemekte serbestsiniz..

Mythbusterlar hangi aletle denedi bilmiyorum ama Türkiye'de kullanılan aletlerde bu teknik yüzde yüz işe yarıyor.. Sonuçta orda kullanılanla burda kullanılan farklı olabilir..

Çünkü Türkiye'de kullanılan aletler kandaki alkol oranını ölçmüyor.. Öyle olsaydı bu aletin 1gr alkol almadığınızda bile fazla çıkması açıklanamazdı..

Falan filan.. Burda seni ikna edemem herhalde.. Çok alkol alıpta lan eve nasıl dönücem şeklide düşünürsen beni hatırla, yanına bi şişe buz gibi soğuk su al.. Dene..

Olmazsa o zaman kafama vurursun odunla smiling smiley[signature][hline]Touch of death is never gentle...
Üye
ID § 03 Sep 2005, 00:32    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Promil ölçen her alet kandaki alkol oranını ölçer.. ABD ki aletlerle dünya üzerinde alkol ölçen aletlerin hepsi aynıdır. Tek fark var bizde Promil kullanılır (basitçe mg/100ml kan)[avrupa da promil kullanır], onlarda BAC kullanılır
0,1promil=1BAC olarak hesap edilir..
Hmm ayrıca Türkiye'deki alkol metrelerin çalışma prensibini oldukça iyi biliyorum.. winking smiley[signature][hline]MONO(b)LOG
Yörünge Disi
ID § 03 Sep 2005, 00:36    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Peki hocam ama lütfen alkollü olupta mecburen araba kullanmak zorunda kalırsanız ve başka bir çareniz yoksa deneyin.. İşe yaradığını göreceksiniz smiling smiley

Bir türkün akıl gücünün bilimin gücünü nasıl geçtiğini göreceksiniz!! smiling smiley[signature][hline]Touch of death is never gentle...
Yörünge Disi
ID § 03 Sep 2005, 01:57    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
aynı olayı birçok kişiden duydum hiç denemedim ama herkes aynı şeyi söylüyor.
O kadar araba kullandım hiç yakalanmadım gururluyum mutluyum eheueu[signature][hline]Kreese, 27 Haziran 2005 00:50 tarihinde demiş ki:
blachkaos ilk geldiğimden beri acaba fake mi diye düşünmeye başladım hakkında

Böyle yazmak çok zevkli şimdilik burda böyle bi yazı var.Under cons hesabı güzel bir özlü söz bulup kondurucam buraya...
bLogger oLdum ben!
Syf: ««/ 4 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Okey Plus | 101 Plus | Londra Rehberi
Copyright 2001-2014 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum