[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Pati Zone / Konu Dışı
|-- |-- |+ atm'lerin para yutması...
Yazar RSS Konu: atm'lerin para yutması {7036}
Syf: ««/ 2 »»   [ A ]
Yörünge Disi
ID § 28 Jan 2011, 15:53    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bu atm'lerin kafalarına göre para yutması ve alıkoyması karşısında ne yapabiliriz? illa anarşist bir arkadaşa patlattırmak mı gerekiyor atm'yi? zengin patiler anlamayabilir ama toplamda 25 liram gitti bu atm'ler yüzünden.

misfit
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 28 Jan 2011, 15:54    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bankayı arayacaksın. atm'nin üstünde telefon numarası olur.
Üye
ID § 28 Jan 2011, 15:58    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
para yutmasi derken ?
para cekerkenmi
para yatirirkenmi nasil yutuyor
dsf
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 28 Jan 2011, 15:59    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
dilekçe yazıcan bankaya.
onlarda gelip ATM 'nin journalinden kontrol edecekler, doğru mu diye. Doğruysa paranı iade edecekler.

Reality hits you hard bro!!
Üye
ID § 28 Jan 2011, 15:59    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
atmnin para yuttuğunu görmedim bugüne kadar.
Yörünge Disi
ID § 28 Jan 2011, 16:00    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
yatırırken oldu hep. vaktim olmayabilir, acil bir işim olabilir o an. ki acil işim olduğunda yuttu hep. ne yapıyolar gelince, ne kadar sürede geliyolar peki?

misfit
TW
ID § 28 Jan 2011, 16:00    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
dilekceye bile gerek yok
subeye girip param kaldi dersen
sizi aksam kasa sayimindan sonra arayalim diyolar
ben baya yuklu bi para kaptirmistim
maas yatirirken

5 is gunu icinde felan hesabina geciyo
Pati
ID § 28 Jan 2011, 16:01    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
yatırırken 1000 tl'mi yutmuştu, aramıştım. 1 hafta içinde sayacağız ona göre hesabınıza yatar demişlerdi, yattı sonra.
Üye
medal 1k
para yatırma sırasında yutmuş ve hesabına geçmemişse de, sen hesabından çekerken hesabından düşmüş ama sana para verilmemiş de olsa atm içinde, o atm ile yapılan her şeyin kaydedildiği yere geçer kaydı.saatine bakıcaksın, saatle birlikte olan olayı,atm numarasını, kaybını belirtip bi dilekçe vericeksin bankaya.onlarda hesabına yatıracak o parayı

Rabbime sordum Cleveland dedi.
Ya sev ya ba daba du!!!
Üye
medal 1k medal 5k
haftaları bulur, dilekçenin değerledirilmesi falan

Reality hits you hard bro!!
Üye
medal 1k
ID § 28 Jan 2011, 16:04    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
200 tl vakıfbank yutmuştu.hemde pazar günü.atm nöbetçi görevlisi geldi, o gün yazdım dilekçeyi adam pzt günü şubede işleme soktu, perşembe günü hesabımdaydı param

Rabbime sordum Cleveland dedi.
Ya sev ya ba daba du!!!
Yörünge Disi
ID § 28 Jan 2011, 16:14    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
atm deki para yutma sorunlarına gayet ilgililer. hiçbirzaman par atm de kalmıyor havaya gitmiyor. atm günlük her alıp verdiini kayda geçiriyo. artı kamerası da var.

sen gün saat mebla şeklinde şikayette bulunuyosun. onlar makine işlemleri ile içindeki parayı karşılaştırıyolar. fazladan 200tl var. sen de 200tl yuttu demişsin. kamera kayıtlarını da kesinlikle inceliyolar tabiki (belki başkasının parasını yuttuğuun gördün uyanıklık ettin gitttin parayı istedin düşüncesiyle) herşey incelendikten sonra paran aynı hafta içinde hesabına geçiyo.

idilik: aşağı yukarı ve hızlı hızlı sıvazlıyorum o bölgeyi.
всё хорошо!
Üye
medal 1k
ID § 28 Jan 2011, 16:28    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
İşlem yaptığınız atm nin yanında şube varsa, yani şubeye ait bir atm ise, yutulan para bir sonraki iş günü size ulaşır. İşlemi hızlandırmak istiyorsanız şubeyi arayıp durumu anlatırsınız. ATM nin yanında şube yoksa ozaman genel müdürlükler bu işle ilgilenir o da birkaç gün zaman alır... Her durumda param uçtu gitti gibi bişi sözkonusu değildir. (Siz arayıpda durumu bildirdiğiniz taktirde tabi bu. Bazı durumlarda alıkonulan paranın kime ait olduğu anlaşılamabiliyor)

Yeterli kanıt yoktu Tanrım, yeterli kanıt yoktu...
TW
ID § 29 Jan 2011, 11:18    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
soulberry
yatırırken oldu hep. vaktim olmayabilir, acil bir işim olabilir o an. ki acil işim olduğunda yuttu hep. ne yapıyolar gelince, ne kadar sürede geliyolar peki?
ben üstünde 30 banknota kadar yatırabilirsinizi okuduğum için tek seferde 20 25 banknot yatırmıştım. ki normalde hep parça parça yatırırım o gün öyle yaptım. yuttu tüm parayı daha sonra bankaya gidip dilekçe verdim. bir gün sonra hesabıma geçtiler miktarı.

. . . . . . .
Üye
ID § 29 Jan 2011, 18:52    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
garantide yutarsa müşteri hizmetlerini arayıp form doldurtturuyorsun, onlar ilgileniyorlar, 5 gün içinde falan iade ediyorlar
Syf: ««/ 2 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi
Copyright 2001-2014 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum