[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Pati Zone / Vizyon
|-- |-- |+ yeniden yetmisler dizisinin dl linki yada torrenti...
Yazar RSS Konu: yeniden yetmisler dizisinin dl linki yada torrenti {487}
  [ A ]
Üye
medal 1k
ID § 20 Oct 2004, 14:51    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
arkadaslar bir ara tv 8 den yayinlanan dizinin emule de yada torrent olarak linkini biliyosaniz yaziniz pek cok yerde aradim bulamadim ....[signature][hline][email protected]
Üye
ID § 20 Oct 2004, 18:06    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
valla bende bi aradim yoktu ama su anda degismis olabilir bi daa bakmak lazim.cok mavra dizi ama allah'in salaklari ingilizce diziyi türkçe dub yapinca direk kestim izlemeyi.Mail filan da yazdim ama cevap filan yok.Dizi direk igrenc oldu.Tum espriler kayboldu.Ve herfiler okadar odun gibi dublaj etmisler ki deli oldum. Kafasiz herfiler ya.
Herhangi bi dizi,film,parodi vb ne haltsa orjinal dilinde izlenilmeli

[Bu mesaj Sinowhatrecup tarafından 20 Ekim 2004 18:07 tarihinde değiştirilmiştir]
Üye
medal 1k
ID § 20 Oct 2004, 18:08    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
dublaj degil ki sen yazin olan bolumlerini izlememissin herhalde grinning smiley cok guzel bir diizi beni kendime getiriyodu ozellikle cogunun yeteneksiz ve sitkom mantgiina uygun dallamalar olmasi yani amator bir komedi olmasi grinning smiley[signature][hline][email protected]
Üye
medal 1k
ID § 20 Oct 2004, 18:20    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
suprnova da var[signature][hline]-Oh my God,I found a penny.
-You bastard.
Cicio Bor-Eclipse
Üye
medal 1k
ID § 20 Oct 2004, 18:22    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ears torrent deedim zati bari adres verseydin bende eminim oldugundan grinning smiley[signature][hline][email protected]
Üye
medal 1k
ID § 20 Oct 2004, 18:25    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
[www.suprnova.org] searh e bas that 70s show yaz[signature][hline]-Oh my God,I found a penny.
-You bastard.
Cicio Bor-Eclipse
Üye
ID § 20 Oct 2004, 19:10    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti

streamin, 20 Ekim 2004 18:08 tarihinde demiş ki:
dublaj degil ki sen yazin olan bolumlerini izlememissin herhalde grinning smiley cok guzel bir diizi beni kendime getiriyodu ozellikle cogunun yeteneksiz ve sitkom mantgiina uygun dallamalar olmasi yani amator bir komedi olmasi grinning smiley

son gunlerde bakmadin sanirim diziyesmiling smiley buyuk hayak kirikligina ugriycagina eminim
Üye
medal 1k
ID § 20 Oct 2004, 19:28    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Hayal kırıklıgı had safhada gercekten . Tek dizi idi benim izledigim ve oyle bir dublaj yapmı$lar ki of of odun gibi resmen[signature][hline]Bir sormacam var balalar / Gaydi gaptir gaptir /
Caya gaamaltiya gatar / Dimeli nedir nedir /
Miskimit denince ahla / Tamam sindi gaptim /
Heman onun adi duser / Eti Eti Eti

nukbasliklikiz, 28 May 2003 03:56 tarihinde demiş ki:
puahau lameriz zaten!!!
Üye
ID § 20 Oct 2004, 22:04    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Fez denen hint'li elemanin muhtesem konusmasi yerine simdi bi dingil seslendiriyor.
Üye
medal 1k
ID § 21 Oct 2004, 18:48    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
hintlimi meksikali mi .....neyse evet beyler bir katledilis izledim rezil olmus bence bize www.tv8.com.tr yi mail bombardimanina tutumak kaliyo benden demesi bilincli izleyici bugunde belli olur grinning smiley[signature][hline][email protected]
Üye
ID § 22 Oct 2004, 12:14    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Sadece bi Hint'li o sekilde ingilizce konusur emin olsmiling smiley
ben 2 tane mail attim hic cevap yok, dingil herfiler diyorum okadar.
  [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi
Copyright 2001-2014 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum